Önkéntesek elismerése

Magyar Máltai Szeretetszolgálat színvonalas önkéntes munkájuk elismeréseként díjazott hallgatóink
Ezúton szeretnénk gratulálni következő hallgatóinknak, akiket a Magyar Máltai Szeretetszolgálat színvonalas önkéntes munkájuk elismeréseként a 2020.11.23-án díjazott: Andirkó Renáta, Béres Antónia, Jantek Viktória, Kovács Petra, Perhács Kamilla, Pintér Noémi. Szociológia és szociális munka (BA és MA) szakos diákjaink egy-egy IT eszközt (laptop) is kaptak ajándékba!
Diákjaink az elmúlt időszakban számos program szervezésében vettek részt pl. hátrányos helyzetű gyermekek távkorrepetálása a covid-járvány miatt kialakult vészhelyzetben, Regionális Online Ifjúsági találkozó koordinálása, tréningek szervezése, stb.
További jó munkát kívánunk a hallgatóknak és köszönjük a Máltai Szeretetszolgálat ifjúsági mentorainak (köztük Molnár Tamásnak) aktív önkénteseket-szervező tevékenységét!